«Нафтогаз» заплатить мільйон за навчання семи менеджерів у Київській школі економіки

ПАТ «НАК «Нафтогаз України» 22 червня уклало угоду з приватною установою «Університет «Київська школа економіки» про послуги у сфері університетської освіти для дорослих на 980 тис грн.

Із червня 2018 року до грудня 2019 року сім неназваних представників «Нафтогазу» пройдуть навчання за програмою «SOE MBA: Менеджмент в державних підприємствах» довжиною в 450 академічних годин. Програма передбачає п’ять семінарів по 90 академічних годин:

  • «Управлінська економіка та Організаційна поведінка» (викладачі Олеся Верченко, Максим Обрізан, Анна Власова);
  • «Маркетинг та Управлінський облік» (викладачі Тетяна Лукинюк, Андрій Дробот);
  • «Корпоративні фінанси та Операційний менеджмент» (викладачі Михайло Колісник, Сергій Гвоздьов);
  • «Стратегічне планування та Вибірковий курс 1» (викладач Тимур Сарбаєв та викладач в залежності від вибраної дисципліни);
  • «Вибірковий курс 2 та Інвестиційний проект» (Викладач в залежності від вибраної дисципліни).

Резервними викладачами будуть: Віктор Пинзеник, Володимир Вахітов – «Управлінська економіка»; Олена Сергеєва, Ольга Верхогляд – «Організаційна поведінка»; Ангела Піддубна – «Маркетинг»; Олена Баришнікова, Андрій Дробот – «Управлінський облік»; Олена Баришнікова, Андрій Дробот – «Корпоративні фінанси»; Сергій Потапов – «Операційний менеджмент»; Володимир Шульмейстер – «Стратегічне планування».

Ціна послуг за особу становить 140 тис грн., за семінар – 196 тис грн., а за академічну годину – 2 178 грн.

«Київська школа економіки» (Kyiv School of Economics, KSE) заснована у 2006 році Консорціумом економічних досліджень і освіти (EERC, США) та Фондом Пінчука.

Джерело: Прозорро

Share
© 2005-2017 «Гражданская прокуратура Украины»

Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.prokuratura.org.ua и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла. Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки.

Контакт: gpu.org@gmail.com

>