Запчастини для «Укргазвидобування» почала постачати фірма, яку ГПУ підозрювало у причетності до лівих поставок

АТ «Укргазвидобування» за результатами тендерів уклало угоди з ТОВ «Екотрансоіл» на постачання запчастин на 13,26 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Один підряд ціною 10,97 млн грн. фірма підписала у липні, хоча закупівля розпочалась ще у грудні 2017 року. Однак з неооприлюднених у «Прозорро» причин «Укргазвидобування» півроку не укладало угоду з переможцем аукціону.

Другий підряд ціною 2,82 млн грн. фірма отримала у червні, тут зволікання було коротшим – аукціон відбувся у квітні.

В обох випадках українська фірма виграла торги з товарами російської фірми «Энергобурсервис» (Єкатеринбург) – гідродомкратами, муфтами та іншими деталями бурового обладнання.

ТОВ «Екотрансоіл» (Полтава) нині зареєстровано на Дмитра Гожду, який був директором від заснування фірми у 2014 році. Тоді засновниками значились полтавчанка Тетяна Сіонська і киянка Станіслава Шевченко. Остання наразі є засновницею ТОВ «Джиуфізікс енд дріллінг сервісіз», яке за останній рік виграло підряди «Укргазвидобування» на постачання насосного обладнання з Росії на 121,69 млн грн.

Фірма «Екотрансоіл» фігурувала у кримінальному провадженні Генпрокуратури №12014100130000008 від 28.02.2014 за фактом вчинення службовими особами ПАТ «Укргазвидобування» кримінальних правопорушень при закупівлі устаткування (обладнання), яке раніше було у використанні, під видом нового за значно завищеною собівартістю та взагалі фальсифікованої та підробленої продукції.

Генпрокуратура вказувала «Екотрансоіл» у переліку фірм, які можуть бути причетні до протиправної діяльності: ТОВ «НВП Інженерні Технології», ТОВ «Екотрансоіл», ТОВ «Грін Транс», ТОВ «Інкомторг», ТОВ «Фірма «Техінпром», ТОВ «Будівельна компанія «Житлобуд», ПАТ «Конотопський арматурний завод», ТОВ «МІО-КОМ», ТОВ «АС і АС», ТОВ «СтіллТрейд ЛТД».

У змові зі службовими особами «Укргазвидобування» підозрювались: ТОВ «Сервіспроммаш», ТОВ «Євроекомаш» , ТОВ «Граніс», ТОВ «Експотарт», ТОВ «НВП «НГ Пром», ТОВ «Аякс групп», ТОВ «Укр-неп», ТОВ «Екон-Снаб», ТОВ ВТП «Полтавапромпостач», ТОВ «Екотехпостач».

У судовому реєстрі «Екотрансоіл» в останній раз згадувалось у лютому 2017 року, коли слідчим дозволяли виїмки документів у інших підозрюваних фірм. Після того жодних даних про цю фірму в контексті цього кримінального провадження не було. Кримінальне провадження №12014100130000008 зараз продовжується, однак у ньому йдеться за інші компанії.

Джерело: Наші Гроші

Share
© 2005-2017 «Гражданская прокуратура Украины»

Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.prokuratura.org.ua и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла. Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки.

Контакт: gpu.org@gmail.com

>